1.Taraflar

İş bu sözleşme, web platformumuz ve kullanıcılar arasında, kullanıcıların üyelik oluşturması ya da sitemize giriş yapması amacıyla düzenlenmiştir. Verilen hizmetlerin tamamı iş bu sözleşme koşullarının müşteri tarafından kabul edilmesi halinde kullanıma sunulur. Kullanıcılar siteye girdiklerin, web sitesinin kullanım ve sözleşme kurallarını kabul etmiş olur. İş bu sözleşme gereğince platform kullanıcıları, sözleşmenin tamamını okuduklarını, içeriği bütünüyle anladığını, tüm hükümleri onayladığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

3. Sözleşmenin Konusu

İşbu sözleşmenin konusu, web platformu üzerinde sunulan hizmetlerden yararlanma şartlarının ve de tarafların hak ve yükümlülüklerini düzenler. Firma, sözleşmede ve mobil uygulamada dilediği zaman değişiklik yapma hakkına sahiptir. Yapılan değişiklikler, değiştirilmiş sözleşmenin uygulamaya konulmasıyla birlikte hemen yürürlük kazanır. Kullanıcıların web platformuna devam eden erişimleri ya da kullanımları, değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettikleri anlamına gelmektedir.

4. Telif Hakları

begenisatinal.com web platformu hak sahipleri begenisatinal.com yöneticisidir. İş bu sözleşme üzerinde her türlü organizasyon, kullanım ve tasarruf yetkisi şirkete ve platform sahibine aittir. Şirket sözleşme şartları da dahil olmak üzere, web sitesinde mevcut bulunan her türlü koşulu, bilgiyi, içeriği veya önceden herhangi bir ihtara gerek duyulmadan değiştirme hakkına sahiptir. Yapılan değişiklikler sitede ilgili alanda ilan edilmektedir. Site içerisinde bulunan yazılım formatı, yazılar, makaleler, fotoğraflar, resimler, dokümanlar, animasyonlar, videolar ve diğer her türlü fikri ve sınai mülkiyet haklarının tek sahibidir. İzin ve yetki olmaksızın kullanımı yasaktır.