İNSTAGRAM HESABIMI NASIL BÜYÜTEBİLİRİM?

Sosyal medya denildiği zaman ilk akla gelenlerden biri paylaşımlardır. Kişisel veya ticari yani hangi amaç ile İnstagram kullanıyor olursanız olun en önemlisi insanlara tanıtmak veya göstermek istediğiniz şeyi nasıl görüntülediğinizdir. Kaliteli, iyi ve ilgi çekerek merak uyandıran paylaşımlar İnstagram da hesabınızın büyümesine yani insanların sizleri çok daha fazla takip etmesinde etkili olacaktır. 
Kimi zaman kişisel fotoğraf, video ve görüntülerimizi paylaştığımız kimi zaman ise ticari anlamda şirket, firma, marka veya ürün tanıtımı yaptığımız İnstagram farklı amaçlara hizmet etmektedir. İnsanlar İnstagram’ı gelişen teknoloji ile birlikte çok daha sık kullanmakta hatta sosyal çevresini bile buradan elde etmektedir. İnstagram hesabınızı sizler de büyütmek ve çok daha geniş bir kitleye yaymak istiyor iseniz yapmanız gereken öncelikli şeyler şunlardır;
-Paylaşımlarınızı insanların ilgisini çekebilecek şekilde yapmalısınız.
-Paylaşımlarınızı günde en az bir kere yapmalısınız ki insanların sayfalarında sürekli göz önünde bulunun. Aksattığınız veya ara verdiğiniz taktirde bu sizin insanlar tarafından unutulmanıza veya artık paylaşım yapılmıyor diye düşünülerekten takipten çıkmalarına neden olacaktır.
-Paylaşımın yanı sıra hikaye görüntülemelerinizi de yüksek tutmalısınız. Öyle ki paylaşımlar kadar attığınız hikayeler de sürekli olmalıdır. Bu sizin veya markanızın sürekli olarak göz önünde olmasına neden olacaktır. Hikaye de görüntülenme sayınız ne kadar yüksek olursa bu sizler için o kadar iyidir. 
-Sayfanızın ciddiye alınması için öncelikli olarak takipçi sayınızın da yüksek olması gerekmektedir. Gerekli takipçi sayısına istediğiniz sayıda takipçi satın alabileceğiniz sayfalardan ulaşabilirsiniz.
Sizler de İnstagram hesabınızı büyütmek istiyor iseniz yukarıda yazmış olduğumuz maddeleri takip ederek marka, firma veya kişisel hiç farketmeksizin daha geniş bir kitleye hitap ederek hesabınızı büyütebilirsiniz.